Způsoby platby

V současné době nabízí internetový obchod s pánským značkovým oblečením nadměrných velikostí BIGGIE - nadměrné velikosti čtyři základní druhy platby za Vaši objednávku.

Dobírkou:

Po přijetí Vaší objednávky a v případě Vaší volby platby na dobírku zboží neprodleně expedujeme k zakázníkovi. O předání zásilky dopravci Vás budeme informovat emailem. Výhodou je rychlejší expedice, ale nevýhodou vyšší poplatky za dobírku.

Platba online kartou

Po přijetí Vaší objednávky a v případě Vaší volby platby online kartou budete automaticky přesměrováni na stránky platební brány PayU, kde můžete bezpečně provést platbu jak platební kartou, tak převodem online přímo z účtu. Výhodou je nejrychlejší možnost platby a zároven expedice a samozřejmě cena, kdy za platbou kartou neúčtujeme další poplatky. Zboží expedujeme okamžitě po potvrzení o přijetí platby od společnost PayU.

Platba předem převodem na bankovní účet:

Po přijetí Vaší objednávky Vám na uvedený email zašleme fakturu. Prosím, použijte variabilní symbol na faktuře k identifikaci pro Vaši platbu. Platbu bankovním převodem provedete zasláním částky na faktuře na bankovní účet 2501482131/2010, vedený u Fio banky, IBAN: CZ1820100000002501482131, BIC: FIOBCZPPXXX. Zboží bude expedováno po přijetí celé částky na náš účet. O předání zásilky dopravci Vás budeme informovat emailem. Výhodou jsou nižší poplatky za poštovné a balné.

Hotově:

Hotovostní platba je možná pouze při osobním odběru na naší prodejně na adrese Na Poříčním právu 1915/4, Praha 2. Samozřejmě v kamenném obchodě přijímáme i platební karty. 

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0 CZK
  • Kontakt
  • Prodejna
  • +420 222 523 861